Jelen Superliga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jelen Superliga

Forum o Jelen Superligi

www.superligasrbije.iz.rs
 

PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Navijacki izvestaj 1.KOLA

Ići dole 
AutorPoruka
Marko Jonson

Marko Jonson


Broj poruka : 69
Datum upisa : 28.07.2008

Navijacki izvestaj 1.KOLA Empty
PočaljiNaslov: Navijacki izvestaj 1.KOLA   Navijacki izvestaj 1.KOLA EmptySre Sep 03, 2008 5:35 pm

Ovde mozete pogledati tekst, a slike na temi Navijaci(1.kolo)

Ovo kolo sam iskoristio da uzivo odgledam 2 beogradska duela:
1.Rad-Javor 0-0
Pola sata pre tekme na lokaciji kod 5 solitera dogodio se incident, kako sam saznao od pojedinih Radovaca tokom celog dana je trajala policijska represija(legitimisanja,razjurivanja,hapsenja...) grupa UF-a se grupise krece u juris na pandure, a bilans je veliki broj povredjenih na obe strane i 20-ak privedenih Radovaca. To je i bio razlog sto Rad nije imao podrsku sa tribine, dok gostujucih navijaca kao sto sam i predpostavio nije bilo.

2.Partizan-Banat 1-0
31 minut Jug je cutao zbog prerane smrti Saleta Miladinovica, a rasirena je i ogromna poarola, Sale Miladinovic mi cemo uvek biti uz tebe, od tog minuta sasvi solidno navijanje oko 2500 Grobara na Jugu i pored TV prenosa, posle vodeceg pogodka pravi vatromet, nesto novo na nasoj navijackoj sceni.
Nazad na vrh Ići dole
 
Navijacki izvestaj 1.KOLA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Olimpijske igre

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen Superliga :: Navijačka scena :: Navijačka rivalstva-
Skoči na: