Jelen Superliga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jelen Superliga

Forum o Jelen Superligi

www.superligasrbije.iz.rs
 

PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 1.KOLO Super Lige

Ići dole 
4 posters

Navijacki derbi 1.kola
Vojvodina-C.Zvezda
1.KOLO Super Lige Vote_lcap93%1.KOLO Super Lige Vote_rcap
 93% [ 13 ]
Partizan-Banat
1.KOLO Super Lige Vote_lcap7%1.KOLO Super Lige Vote_rcap
 7% [ 1 ]
OFK Beograd-Jagodina
1.KOLO Super Lige Vote_lcap0%1.KOLO Super Lige Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rad-Javor
1.KOLO Super Lige Vote_lcap0%1.KOLO Super Lige Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Borac-Cukaricki
1.KOLO Super Lige Vote_lcap0%1.KOLO Super Lige Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Napredak-Hajduk
1.KOLO Super Lige Vote_lcap0%1.KOLO Super Lige Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 14
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Marko Jonson

Marko Jonson


Broj poruka : 69
Datum upisa : 28.07.2008

1.KOLO Super Lige Empty
PočaljiNaslov: 1.KOLO Super Lige   1.KOLO Super Lige EmptySre Avg 06, 2008 9:12 pm

Molio bih vas da na ovom forumu ne otvarate nove teme, vec da samo saljete komentare.
HVALA king

DERBI: Vojvodina-C.Zvezda
Prosle sezone odigrali su 3 meca,sva tri u prvenstvu,inace jako zanimljiv navijacki okrsaj pogotovo u Novom Sadu.
1.mec na Marakani
Mecu je prisustvovalo oko 4000 gledalaca, Delije, sa velikim beojem manjih barjaka i oko 30 zapaljenih baklji na pocetku 2. poluvremena sa bacanjem rolni papira napravili su zaista divnu sliku, na drugoj strani Firma koja je doputovala vozom i da stvar bude jos zanimljivija neometano stize od stanice do stadiona bodrila je svoj klub svo vreme a inace ih je bilo oko 200. REZULTAT 1-1
2.mec u Novom Sadu
Na utakmici naista zanimljivo bez paroli,koreografija...tek poneka baklja, medjuti ovom mecu prethodila su dva incidenta. Najpre dan uoci tekme grupa Zvezdinih navijaca pokusava da udje u reviju Firme gde je bilo 5 Firmasa, a kada ne uspevaju u tome bacaju baklje i topovske udare i tako nanose veliku materijalnu stetu. Drugi je bio u Veterniku kada je grupa od 15 maskiranih Firmasa napala grupu Delija. A vece nakon utakmice jos jedna masovna tuca u Novosadskoj diskoteci ''Kontrast'' prilikom koje je 10-ak lica povredjeno. Inace REZULTAT 0-0.
3.mec na Marakani
U ovom mecu je bio prisutan veliki emotivni naboj, jel se dogodio neposredno nakon smrti navijaca Vojvodine Dejana Dimitrijevica(1981-2008), Firmasi su razvili veliki crni Fluor preko dela tribine u kom su stajali i rasirli zastavu sa likom Dejana. Sever je cutao 27 minuta(godine DD), a onda su do kraja utakmice vodili svoje miljenike do ubedljive pobede. REZULTAT 5-1 za C.Zvezdu.


PARTIZAN-BANAT
Grobari su u velikoj ekspanziji pa se od njih ocekuje novi spektakl, dok Banat uopste i nema navijace.

OFK-Jagodina
Moglo bi biti zanimljivo na tribinama timova koji ce se prvi put sastati u istoriji prve(Super) lige. Plava unija konstantno kod kuce pruza solidnu pdrsku OFK-i, a ujedno cemo videti da li su i Jagodinski Extrimi zasluzili Super ligu

Rad-Javor
Radovci vaze za jedne od najludjih navijaca, Javor ima amatersku ekipu navijaca i pitanje je da li ce se oupste i pojaviti na Banjici.

Borac-Cukaricki i Napredak-Hajduk
Neracunajuci Jakuze moglo bi se slobodno reci uspavanka na tribinama. No ko zna mozda nas neko i prijatno iznenadi, npr.Cete iz Cacka.
Nazad na vrh Ići dole
PFC 4ever!

PFC 4ever!


Broj poruka : 295
Datum upisa : 14.07.2008
Lokacija : Sa Partizanom!

1.KOLO Super Lige Empty
PočaljiNaslov: Re: 1.KOLO Super Lige   1.KOLO Super Lige EmptySre Avg 06, 2008 10:46 pm

Po meni navijački derbi je Firma vs Delije... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 275
Datum upisa : 13.07.2008

1.KOLO Super Lige Empty
PočaljiNaslov: Re: 1.KOLO Super Lige   1.KOLO Super Lige EmptySre Avg 06, 2008 10:56 pm

PFC 4ever! ::
Po meni navijački derbi je Firma vs Delije... Wink

Naravno, koji će drugi da bude!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jelensuperliga.net.ms
PFC 4ever!

PFC 4ever!


Broj poruka : 295
Datum upisa : 14.07.2008
Lokacija : Sa Partizanom!

1.KOLO Super Lige Empty
PočaljiNaslov: Re: 1.KOLO Super Lige   1.KOLO Super Lige EmptySre Avg 06, 2008 11:44 pm

To mi je kao neka uzrečica,potraži malo po forumu koliko puta sam rekao "po meni"... Smile

@Marko Jonson

Moguće je i da nas Čete i neprijatno iznenade... Wink
Nazad na vrh Ići dole
DakiAleksinac

DakiAleksinac


Broj poruka : 290
Datum upisa : 14.07.2008
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac

1.KOLO Super Lige Empty
PočaljiNaslov: Re: 1.KOLO Super Lige   1.KOLO Super Lige EmptyČet Avg 07, 2008 7:44 pm

Bez sumnje, navijački derbi Voša-Zvezda!
Firma će verovatno biti brojnija.
Treba očekivati dosta navijača na severu, još ako Vojvodina uradi nešto više u Kupu UEFA u prvom meču protiv Makabija, sever će biti strašno pun!
Delije još nisu počele sezonu, pa tek treba d se zagreju, mislim da će "pobediti" Firma.


Na stadionu Partizana naravno neće biti ničeg zanimljivog. Jug će biti prepun ako Partizan pobedi Fenerbahče u prvom meču.


Nadam se da će zanimljivo biti i na Karaburmi. Extremi su bili u nekom bojkotu, nadam se da je to prekinuto. Plava unija je napredovala, i, ako klub ne bude loš, u ovoj sezoni Plava unija može da se meri i sa tri najbolje grupe.



Na Banjici će verovatno Forsi napraviti spektakl jer su se vratili u ligu. Navijači Javora i ako nekim čudom odu - sigorno neće pevati!



Prijatno me je iznenadio povratak Četa na tribine, koliko god loše mišljenje imao o njima. Nadam se da će nastaviti sa navijanjem!



Pod Bagdaom, ja se nadam, na severu bar 100 jakuza!



p.s. Drago mi je što ni jedan meč neće proći bez navijanja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.meridiansuperliga.net.ms/
Marko Jonson

Marko Jonson


Broj poruka : 69
Datum upisa : 28.07.2008

1.KOLO Super Lige Empty
PočaljiNaslov: Re: 1.KOLO Super Lige   1.KOLO Super Lige EmptyUto Avg 12, 2008 2:20 pm

GROBARI, bez obzira na rezultat meca u sredu. Protiv Banata Jug mora biti pun lol! .
Moramo zapoceti novu sampionsku sezonu kako treba, kako na terenu, tako i na tribinama king .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1.KOLO Super Lige Empty
PočaljiNaslov: Re: 1.KOLO Super Lige   1.KOLO Super Lige Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
1.KOLO Super Lige
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 1.kolo Super lige
» Apel za promenu odvratnog logotipa Meridian Super Lige
» 6. kolo JSL
» 4. kolo Superlige
» 8 kolo- Prva liga..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen Superliga :: Navijačka scena :: Navijačka rivalstva-
Skoči na: